Rīga

ir iekļauta UNESCO pasaules mantojuma sarakstā, un zināma ar bagātīgu arhitektūras mantojumu. Rīgā atrodas Eiropas lielākais pārtikas tirgus, vecākais zoodārzs un izcilākā jūgendstila ēku kolekcija

Back to Our Offices

Uzņēmums AS “4finance” dibināts 2008. gadā Rīgā, strauji attīstoties, kļuvis par vienu no nebanku tirgus līderiem.

AS “4finance” Latvijā pieejamospakalpojumus nodrošina, izmantojot portfelī esošos, Latvijas tirgū vadošos zīmolus – Vivus.lv, SMScredit.lv un Ondo.lv. Mums patiesi rūp mūsu klienti un viņu vajadzību apmierināšana, mēs strādājam ar pārliecību, ka sniegtajam pakalpojumam ir jābūt pēc iespējas vienkāršākam un ērti izmantojamam.

Mūsu attīstības un veiksmes atslēga ir mērķtiecīgi un uz rezultātu orientēta komanda. Viena no mūsu vērtībām ir – cilvēks ir visa centrā.

Ko darbinieki visvairāk novērtē Mūsu uzņēmumā? Draudzīgo kolektīvu un patīkamo atmosfēru, svētku un panākumu kopīgo svinēšanu, un karjeras izaugsmes iespējas.

Paužot korporatīvo sociālo atbildību AS “4finance” 2010. gadā dibināja “4finance Labie darbi”, kā arī finansiāli atbalsta un ar brīvprātīgo darbu realizē sociāli nozīmīgus projektus.

Atbalstāmoiniciatīvu lokā ir aktivitātes, kas sekmē sabiedrības dzīves līmeņa paaugstināšanos, uzlabo dzīvnieku dzīvi patversmēs un veido atbildīgu sabiedrības attieksmi pret tiem, atbalsta aktivitātes jauniem un daudzsološiem talantiem sportā, kultūrā, izglītībā.

54
Darbinieki
74%
Sievietes
26%
Vīrieši
33
Vidējais vecums

Mūsu zīmoli

Mūsu birojs

Birojs atrodas netālu no Rīgas centra, tam var viegli piekļūt ar automašīnu vai sabiedrisko transportu.

Lielirbes street 17a, Rīga, Latvija

Pievienojies mums

Ja Tev jau ir profils mūsu karjeras lapā
Ienākt
Izveido savu profilu, lai sekotu līdzi karjeras iespējām
Izveidot profilu
Ieskaties aktuālajās vakancēs
Visi darba piedāvājumi
Kā mēs apstrādājam jūsu personas datus